Kontakt info

ELEKTRO MILAS d.o.o.
za proizvodnju, trgovinu i usluge

Tomislava Ivčića bb, 88320 Ljubuški
Telefon: ++ 387 (039) 830 751
kontakt@elektro-milas.com

Kontakt informacije

Ako želite saznati više informacija o nama i našim proizvodima, onda nas slobodno kontaktirajte preko kontakt web forme ili informacija ispod.


 

ELEKTRO MILAS d.o.o. - Ljubuški (sjedište)
za proizvodnju, trgovinu i usluge

Tomislava Ivčića bb, 88320 Ljubuški, Bosna i Hercegovina
Telefon: ++ 387 (039) 830 751
Telefax: ++ 387 (039) 830 760
E-mail: kontakt@elektro-milas.com, elektro-milas@tel.net.ba

JIB: 4272012960004
PDV broj: 272012960004
Reg.broj: U/I-00437/94 Županijski sud Široki Brijeg

Žiro računi:
UniCredit Bank d.d.: 3381602200002866
Raiffeisen banka d.d.: 1610200005790028


Elektro Milas - Grude

Hrvatskih branitelja b.b., 88340 Grude, Bosna i Hercegovina
Telefon: ++ 387 (039) 661 317
Telefax: ++ 387 (039) 661 317

E-mail: grude@elektro-milas.com


Elektro Milas - Mostar

Dr. Ante Starčevića 40 (Centar II), 88000 Mostar, Bosna i Hercegovina
Telefon: ++ 387 (036) 347 962
Telefax: ++ 387 (036) 347 962
E-mail: mostar@elektro-milas.com


Elektro Milas - Sarajevo

Ismeta Alajbegovića Šerbe do br.12, 71210 Ilidža - Stup,
Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Telefon: ++ 387 (033) 766 516
Telefax: ++ 387 (033) 766 516
E-mail: sarajevo@elektromilas.com


Elektro Milas - Čapljina

Augusta Šenoe bb 8830 Čapljina, BiH
Telefon: +387 36 806 699
E-mail: capljina@elektro-milas.com


Elektro Milas - Makarska

Stjepana Ivičevića 27A, 21300 Makarska, Hrvatska
Telefon: ++385 (021) 610 795
Telefax: ++385 (021) 610 796
E e-mail: elektro.milas@st.t-com.hr